Strona strefaeuro.eu wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej: Polityka cookies

SPORT I MY

 Stadion Narodowy, Warszawa, 29.02.2012 Szaliki w górę! Było pięknie, czekamy na więcej!

Stadion Narodowy – otwarty czy zamknięty? 11.02.2012

W Polsat News 11.02.2012 spotkali się: Andrzej Halicki(PO) i Przemysław Wipler(PIS) – obaj są kibicami Legii Warszawa. I obaj wyrażali żal z powodu odwołania meczu o Superpuchar Polski między Legią Warszawa i Wisłą Kraków. Przemysław Wipler promieniał zarazem radością, że Platformie „nie udało się” z powodu zastrzeżeń policji co do bezpieczeństwa uczestników meczu o Superpuchar.

Halicki z jednej strony mówił o bezpieczeństwie jako sprawie nadrzędnej, z drugiej strony – twierdził, że podwyższony standard bezpieczeństwa w przypadku tego meczu być może spowodował nadmierne obawy policji, która ostatecznie nie wyraziła zgody.

W rozmowie dominował żal, ale nade wszystko triumfatorski ton Przemysława Wiplera. Wipler przyznał zarazem, że ostatnie katastrofy nauczyły nas unikania zagrożenia bezpieczeństwa. Zdaniem Wiplera rząd nie spełnił obietnic w sprawie Euro2012.

– Dla Was zawsze „im gorzej tym lepiej” – ripostował Halicki. To co zrobiono dotychczas – zrobiono na czas, mamy piękny stadion i wierzę, że wkrótce zostaną usunięte wszelkie przeszkody zawiązane z możliwością pełnej eksploatacji tego obiektu – teraz i w przyszłości.

Oświadczenie Narodowego Centrum Sportu

Dlaczego nie wyrażono zgody na mecz o Superpuchar – czytaj: gazeta.pl oraz money.pl

Leave a Reply

Kategorie
Archiwa